0 ks 0.00 €

Vychytávky

Možnosť vytvárať alternatívne názvy kategórií pre porovnávače cien
Často sa stáva, že porovnávače cien majú inú stromovú štruktúru kategórii ako chcete mať Vy.  Nastáva potom situácia, že nevedia automaticky správne zaradiť Vaše produkty a prichádzate tak o potencionálnych zákazníkov. Aby sme tomu predišli, pre každú kategóriu je možné definovať alternatívny názov.  

Možnosť pridávať farebné vzorky (napr. pre nábytok, podlahy, sanitárnu techniku)
V prípade sortimentu, ktorý máte vo viacerých variantách vyhotovenia (napr. farebné vzorky pri nábytku) môžete definovať vzorku vo forme farby alebo obrázka. Nechýba ani koeficient príplatku pri jej zvolení.

Možnosť pridávať obrázkové doplnkové parametre (napr. ikonky na starostlivosť o textil)
Keďže Vám ide o to, aby ste produkt spravili pre zákazníka čo najpríťažlivejší, môžete mu pridať obrázkové parametre  (napr. ikonky na starostlivosť o textil alebo znázornenie funkcionality).

Evidencia nákupných cien produktov, na základe ktorých Vám systém vypočíta zisk, odpočíta náklady a informuje Vás o reálnom výsledku hospodárenia v prehľadnom grafe.

Hromadné úpravy produktov
Vďaka tejto funkcií dokážete napr. hromadne preradiť produkty do inej kategórie alebo ich zmazať či deaktivovať. Taktiež môžete manipulovať s ich cenou nahor/nadol v peňažnej mene/percentách. Dá sa to zaujímavo využívať na to, aby vyhľadávače na Vašich stránkach videli neustále zmeny. To totiž hodnotia veľmi pozitívne a získavate tak cenné body v SEO.

Možnosť pridať kategórií alebo produktu video z Youtube
Ak pre Vaše produkty existujú aj videá, je ideálne ich mať v detailoch. Zákazník tak na ne získa lepší pohľad, čo môže viesť k objednávke.

Minimálna cena objednávky nastaviteľná zvlášť pre maloobchod a veľkoochod
Veľkoobchodnému partnerovi často chcete poskytnúť odlišné podmienky ako bežnému zákazníkovi, preto sa dá nastaviť minimálna cena jeho objednávky zvlášť.

Možnosť zapnúť pre zákazníkov aj menu a filter podľa výrobcov
Ak využívate ľavý stĺpec e-shopu, máte k dispozícii aj menu podľa výrobcov. V opačnom prípade poskytujeme alternatívu v podobe filtra v katalógu.

Doplatkové parametre
Ak ku produktu ponúkate napr. darčekové balenie alebo voliteľné úpravy, doplatkové parametre sú to, čo hľadáte. Použiteľné sú vo forme selektovníkov alebo radio boxov s obrázkami. Cena sa po zvolení niektorého z nich automaticky aktualizuje.

Možnosť vytvárať rôzne filtre pre kategórie
Ak chcete zákazníkovi zjednodušiť hladanie tovaru, nie je nič jednoduchšie ako nastaviť kategórii filter podľa náležitostí. Môže si tak  pohodlne nájsť napr. tričká vo veľkosti XL.

Kopírovanie produktov
Niekedy sa stane, že potrebujete pridať nový produkt, ktorý sa však od už existujúceho líši iba v drobnostiach. Táto funkcia Vám jediným poklepaním myši vytvorí duplikát a ušetrí tak množstvo času.

Prístup do manažmentu na zadávanie programátorských a grafických úprav
Zriadili sme manažment úloh, aby sme vedeli evidovať informácie o požiadavkách a vykonaných úpravách pre našich klientov. Každý z nich tam dokáže pridať nové zadanie a sledovať jeho stav vrátane počtu odpracovaných hodín. Ak si to pri vytváraní zvolíte, po jeho dokončení Vám odošleme e-mail.


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK